MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
516 780 PLN
8 100 PLN/m2
WARSZAWAPraga-Południe
ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego
Opis
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ TEL. 601 401 401

Do sprzedaży funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Gocławiu przy ul. Bora Komorowskiego 33. Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących dobrą komunikację z całą Warszawą. Idealne mieszkanie dla młodych osób i rodzin z dziećmi.

Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze w budynku 8 piętrowym wybudowanym w 1983 roku.

Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 63,80 m2 składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wanną, oddzielnej toalety oraz z przedpokoju z pojemnymi zabudowanymi szafami, mogącymi pomieścić wszelkie okrycia wierzchnie, obuwie oraz inne sprzęty.

Wejścia do klatek schodowych zabezpieczone są domofonem. Przed blokiem znajdują się liczne miejsca parkingowe. Elewacja budynku wraz z balkonami po remoncie

Tradycyjna urbanizacja osiedla zapewnia dużo przestrzeni pomiędzy budynkami, zapełnionej zielenią i klimatycznymi ścieżkami W niedalekiej okolicy położony jest park i jezioro Balaton, będący miejscem odpoczynku dla wielu mieszkańców Gocławia.

Zaledwie 2 minuty spacerem od budynku znajduje się szkoła podstawowa nr 185 im. UNICEF oraz przedszkole nr 384 Tajemniczy Ogród. Na małe zakupy można wybrać się do pobliskich, osiedlowych sklepów. W niedalekiej odległości znajduje się Centrum Handlowe Promenada. Czynsz administracyjny – ok 590,- zł

Stan prawny – spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia KW (grunty uregulowane)

Kierunek stron świata – północny - wschód

Poleca Tomasz Rubinkiewicz tel. 601 401 401
Szczegóły oferty

Cena516 780 PLN

Cena za m28 100 PLN

Powierzchnia63,80 m2

Liczba pokoi3

Piętro5

Liczba pięter8

Typ kuchniWidna

RynekWtórny