Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
11 500 PLN
Powierzchnia
200 m2
Liczba pokoi
6

Dom, który oferujemy do wynajmu jest zlokalizowany na jednej ze spokojniejszych uliczek osiedla Rymarska 3. Dom z własną zagospodarowaną działką.

Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze posiada salon, jadalnię, kuchnię, pokój, spiżarnię, łazienkę, garaż na 2 samochody. Na piętrze są trzy sypialnie, przy jednej z sypialni znajduje się wewnętrzna łazienka z wanną i prysznicem oraz garderoba. Pozostałe pokoje posiadają duże szafy wnękowe. Jest ponadto łazienka ogólnodostępna i pralnia.

W najbardziej nasłonecznionych pokojach zainstalowana jest klimatyzacja, jest możliwość zainstalowania kominka w salonie. Ponadto jest alarm, rolety zewnętrzne, internet, telewizja kablowa.

Dom jest idealny dla rodziny z dziećmi. Można tutaj spacerować po wewnętrznym parku, bawić się na placach zabaw, karmić kaczki nad jeziorkiem lub odpoczywać na własnej działce. Osiedle Marina Mokotów to prestiżowe osiedle, gdzie wśród bloków i apartamentów znajdują się rezydencje i domy bliźniacze. To oaza spokoju w centrum miasta. Na terenie osiedla znajdują się sklepiki, przedszkole, bank, restauracje, kawiarnie, salon kosmetyczny, salon fryzjerski itd.

Na parterze posiada salon, jadalnię, kuchnię, pokój gościnny, spiżarnię, łazienkę, garaż .

Na I piętrze są trzy sypialnie z dwoma łazienkami.

Powierzchnia działki: 350 m²
Pokoi: 6
Powierzchnia użytkowa: 252 m²
Sypialnie: 4
Łazienek: 3
Miejsc parkingowych na 3-4 samochody.
Klimatyzacja. Podgrzewanie podłogowe. Ponadto jest alarm, rolety zewnętrzne, internet, telewizja kablowa.

Cena za miesiąc 11500 zł
Kaucja - podwójny czynsz najmu
Opłaty dodatkowe: prąd, ciepło, woda, wg liczników.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Tomasz Rubinkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 34 lokal 402, 00-336 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu