Kielce

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 800 PLN
Powierzchnia
240 m2
Piętro
2

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy o łacznej powierzchni 240m2. Na powierzchnię składają się 4 pomieszczenia przeznaczone na Gabinet KOSMETYCZNY lub branża pokrewna. Lokal znajduje się w Centrum Medycznym o profilu dermatologia i medycyna estetyczna licząc na obopólną współpracę . Pomieszczenia o powierzchni od 16 do 40 m2 o łacznej powierzchni 240 m2 z pełnym zpleczem sanitarno –socjalnym. Możliwość działalności wieloprofilowej. Budynek usługowy nowy w centrum Kielc (okolica szpitala Kościuszki) Pomieszczenia są widne i ustawne wyposażone w internet i linię telefoniczą. Pomieszczenia te są opomiarowane we własny licznik wody i gazu.
Serdecznie zapraszam do prezentacji lokalu.
Prowizja 0%
Tomasz Rubinkiewicz , Pośrednik odpowiedzialny zawodowo , licencja nr 9663.
tel. 601 401 401

  • Recepcja: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna
Tomasz Rubinkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 34 lokal 402, 00-336 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu