Warszawa, Śródmieście, ul. Tamka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
14 000 PLN
Powierzchnia
298 m2
Piętro
3

Gotowe do wynajmu od zaraz bardzo ładne obszerne i rozkładowe 298-metrowe biuro w świetnej lokalizacji na Powiślu w sąsiedztwie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego BUW oraz Centrum Nauki KOPERNIK. Lokal w pełni KLIMATYZOWANY. Budynek biurowo - mieszkalny całodobowo ochraniany i monitorowany, wejście z portiernią. W budynku znajdują się liczne biura, Kancelarie, Przedstawicielstwa a na parterze ciąg lokali usługowo-handlowych. Lokal składa się z 11 pomieszczeń biurowych , łazienek, pomieszczenia gospodarczego oraz bardzo obszernego hallu wejściowego z możliwością wydzielenia z niego recepcji. Standardowa wysokość lokalu - 270 cm.

Lokal składa się z 11 pokoi biurowych o powierzchni od 10m do 30m , sali konferencyjnej, dwóch sanitariatów i dwóch pomieszczeń socjalnych. Okablowanie komputerowe w całym lokalu. Możliwość umieszczenia widocznej reklamy firmy.
Do lokalu przynależą 4 miejsca parkingowe w podziemnym garażu (po 200zł każde)
Wymagana 2-miesięczna kaucja zwrotna. Lokal po wymianie oświetlenia, odświeżony, gotowy do dowolnej aranżacji przez przyszłego najemcę. Klimatyzacja, sieć komputerowa, okablowanie telefoniczne, elektryczne.

Cena wynajmu to 14000 PLN brutto + czynsz administracyjny z zaliczkami na wodę i ogrzewanie w wysokości 3000 PLN + energia elektryczna według liczników.

Okolica bardzo dobrze skomunikowana - liczne autobusowe, 5 minut spacerem do stacji metra CENTRUM KOPERNIKA. Lokal idealnie nadaje się na Kancelarię , Szkołę Językową, biuro Coworkingowe, Biuro Handlowe, Przedstawicielstwo itp.

POLECA TOMASZ RUBINKIEWICZ TEL. 601 401 401

  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 270
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Metro
Tomasz Rubinkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 34 lokal 402, 00-336 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu