Kielce, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 000 PLN
Powierzchnia
73 m2

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni łącznej 73 m2 ( 53 m2 pomieszczenie główne plus zaplecze 20m2 oraz własny węzeł saniarny ).
Lokal znajduje się na parterze budynku usługowego w centrum Kielc (okolica szpitala Kościuszki), przy ulicy Starodomaszowskiej. Pomieszczenie są widne i ustawne, wyposażone w złącze internetowe i linię telefoniczą. Pomieszczenia te są opomiarowane we własne liczniki; wody i gazu- ogrzewanie podłogowe. Możliwość własnej aranżacji wnętrza ścianki z regipsu.
Cena: 3000 zł netto

Prezentuje:
Katarzyna Pielak
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: nr licencji 19268
Tel. 609 388 600
Zapraszam do oglądania

  • Typ ulicy/drogi: Główna
Tomasz Rubinkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 34 lokal 402, 00-336 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu