Warszawa, Mokotów, ul. Czerniakowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 740 PLN
Powierzchnia
20 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
6

Kawalerka znajduje się na 6 piętrze w bloku z windą, w doskonałej lokalizacji. Wchodząc do mieszkania, znajdujemy się w przedpokoju z aneksem kuchennym, po lewej stronie- wejście do łazienki, a na wprost -wejście do pokoju. Do dyspozycji najemcy jest mała komórka lokatorska - 2m x 2m. W najbliższym otoczeniu dużo zieleni, tereny spacerowe, ścieżki rowerowe, nieopodal Wisła.

***
Studio apartment on the 6th floor in an apartment block with a lift. Great localization. The apartment consists of: kitchenette, bathroom and room. To the apartment belongs storage room 2m x 2m. Green surroundings.

Cena najmu: 1450 zł
Opłaty administracyjne: 230 zł/1 osoba; 300 zł/2 osoby;
Średnie opłaty za media: 60 zł/1 osoba; 80 zł/2 osoby;
Suma opłat: 1 740 zł/1 osoba; 1 830 zł/2 osoby;

  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód
Eliza Zieja

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 34 lokal 402, 00-336 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu