Warszawa, Śródmieście, ul. Aleje Ujazdowskie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 950 PLN
Powierzchnia
34 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2

Do wynajęcia mini apartament o powierzchni 34 m2
Wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal.
Lokal w prestiżowej lokalizacji- bezpośrednio przy pl. Trzech Krzyży. Mieszkanie świeżo wyremontowane. Kamienica pod numerem 26 ma wejście zarówno od ul. Wiejskiej jak i od Alei Ujazdowskich. W sąsiedztwie Sejmu i Senatu oraz wielu ambasad w tym Francji, Niemiec i USA. Właściciel zadbał o każdy szczegół. Apartament prezentuje styl francuskiej klasyki połączony ze skandynawskim minimalizmem. Kamienica została wzniesiona w latach 1892-1893 dla rodziny Moraczyńskich, a swój wygląd zawdzięcza twórcy projektu Józefowi Piusowi Dziekońskiemu, autora projektu praskiej katedry Św. Floriana oraz pierwszego dziekana Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. W okolicy znajdują się liczne budynki administracji publicznej, punkty usługowe, banki, restauracje, kawiarnie czy placówki dyplomatyczne. W zasięgu spaceru stacja metra Politechnika, stacja kolejowa Warszawa Powiśle, plac Konstytucji, plac Zbawiciela oraz Łazienki Królewskie. Blisko również na Stare Miasto jak i Dworzec Centralny.

Cena najmu: 2950 zł
Opłaty administracyjne: 440 zł/1 osoba; 540 zł/2 osoby; 650 zł/3 osoby; 760 zł/4 osoby;
Średnie opłaty za media: 70 zł/1 osoba; 100 zł/2 osoby; 140 zł/3 osoby; 170 zł/4 osoby;
Suma opłat: 3 460 zł/1 osoba; 3 590 zł/2 osoby; 3 740 zł/3 osoby; 3 880 zł/4 osoby;

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Komunikacja: Autobus
  • Kierunek okien w pokojach: Południe
Tomasz Rubinkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 34 lokal 402, 00-336 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu