Warszawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 500 PLN
Powierzchnia
74 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Dom powstał w latach 1938–1941 według projektu konkursowego (I nagroda) Juliusza Żórawskiego. Architekt zastosował w nim pięć zasad architektury nowoczesnej Le Corbusiera: poziome (pasmowe) okna, wolny plan zabudowy poszczególnych kondygnacji, wolna fasada, przyziemie oparte na owalnych słupach („oderwanie” bryły budynku od ziemi) i płaski dach z tarasami. Szklany Dom był najnowocześniejszym i najbardziej luksusowym domem wielomieszkaniowym przedwojennego Żoliborza. W 1989 dom został wpisany do rejestru zabytków.

Apartament po całkowitym remoncie, piękne drewniane podłogi, nowoczesna kuchnia i łazienka.
Rozkład: salon z aneksem kuchennym 27 m2, sypialnia 15 m2, gabinet 11 m2, łazienka z oknem, osobna toaleta, pomieszczenie gospodarcze, hol. Mieszkanie wysokie 3m co daje dodatkowe poczucie przestrzeni. W oknach rolety. Pojemne szafy w sypialni i gabinecie. Łazienka z kabina prysznicową i z oknem.
Osobna toaleta. Do mieszkania przynależy piwnica.

W pobliżu wszystkie główne atrakcje Starego Żoliborza: restauracje, kawiarenki, Cytadela, Targ Śniadaniowy, kino itd.

Świetny punkt komunikacyjny; metro przy Placu Wilsona, przystanki tramwajowe i autobusowe.

Do wynajęcia na minimum rok. Wolne od zaraz.
Posiadam klucze do lokalu.
Czynsz najmu 5500 zł. Dodatkowo płatne media według zużycia (ogrzewanie, woda, śmieci, energia elektryczna).

Kaucja 6500 zł
Bez zwierząt. Tylko osoby niepalące.
Wolne od zaraz.

Kontakt: 602 486 499

  • Piwnica: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
Małgorzata Szutkowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 34 lokal 402, 00-336 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl… czytaj więcej
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu