Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 000 PLN
Powierzchnia
78 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Do wynajęcia od 1 lipca 2021

Apartament znajduje się w kameralnej, prestiżowej rezydencji w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni parkowej. Obok ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście oraz Uniwersytet Warszawski. Tylko 15 apartamentów w budynku. Trzy lokale na piętrze. Architektura doskonale wpasowana w otoczenie. Bardzo wysoki standard wykończenia budynku. Brak lokali usługowych.

3-pokojowy apartament o powierzchni 78m2 znajduje się na 3ej ostatniej kondygnacji budynku. Półokrągły salon usytuowany od strony pólnocnej połączony jest z kuchnią (29+ 7 m2). Bardzo wysokie okna z egzotycznego drewna usytuowane tuż nad podłogą. Część nocną stanowią dwie sypialnie 17 m2 oraz 12m. Łazienka 5m2. Wysokość mieszkania 2.9 m! Duże szafy w sypialniach i przedpokoju. Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze 3m2 (np. na rower).

Do wynajęcia od 1 lipca 2021 roku piękny trzypokojowy apartament znajdujący się w kameralnej, prestiżowej rezydencji w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni parkowej na Powiślu.

Apartament jest położony w kameralnym budynku z 2010 r. Trzy lokale na piętrze. Architektura doskonale wpasowana w otoczenie.

Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze 3 m2 (np. na rower).

Miejsce parkingowe podziemne oraz komórka lokatorska na piętrze są wliczone w cenę najmu.

Czynsz najmu 6000 zł - dodatkowo płatne media woda, prąc c.o według zużycia.

Wyjątkowość tej oferty polega na bardzo rzadko spotykanej lokalizacji i wspaniałym otoczeniu rezydencji.

Istnieje możliwość umeblowania apartamentu!

  • Winda: Tak
  • Komórka: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Ochrona: Tak
Tomasz Rubinkiewicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 34 lokal 402, 00-336 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu